İnşaat Hizmetleri

İnşaat ve Yapı İşleri

İnşaat ve yapı işleri kapsamında kaba inşaat, tuğla, demir, kireç, çimento, çakıl, kum gibi malzemeler ile yapının taşıyıcı sistemi ve dolgu duvarlarını yapmaktayız. Kaba inşaat işlemlerinde bir binanın ince yapı işlerine geçilmeden tüm dış yapı işlemleri tamamlanır. Bu da hemen hemen bir projenin yarısına tekabül eder. Bu hizmetler haricinde mühendislerin belirlemiş olduğu noktalar baz alınarak temel kazma işlemlerini de sunmaktayız.

İnce Yapı İşleri

Binalarda kaba yapı işleri bittikten sonra projenin tamamlanması için bina içinde ve cephelerde yapılması gereken tüm işlemleri içerir. İki A İnşaat olarak duvar, zemin döşemeler ve cephe kaplama gibi ince işlerin yapılması veya tamiratı noktasında hizmetinizdeyiz.

Anahtar Teslim Projeler

Hem kaba yapı işlerinin hem de ince yapı işlemlerinin birlikte yapıldığı anahtar teslim projeler sözleşmeye uygun olarak tasdikli mimari, statik, tesisat projelerine, inşaat ruhsatına, teknik yapı şartnamesine ve işbu sözleşme hükümlerine uygun ikmal edilip, alt yapı ve çevre düzenlemesinin tamamlanıp, peyzajın tamamlanmasını, yapı denetim firmasının iş bitirme belgesini vermesini müteakip ilgili Belediye’ye Yapı Kullanma İzin Belgesi’nin (iskan) alınması için başvurulmasını ifade eder.

Tadilat – Tamirat

İlk günkü işlevini yitirmiş alanların yenilenmesi noktasında tadilat hizmetlerimiz hakkında mutlaka bilgi alın.

  • İç ve Dış Boya İşleri
  • Kaplama (Zemin – Duvar)
  • Bölme Duvar
  • Asma Tavan
  • Çatı Yapımı ve Tadilatı
  • Dış Cephe Giydirme